Månskenslampa

Månskenslampa
Månskenslampa

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets slut, rosa glaskupa, justerbar, lampans höjd ca 40 cm

Slitage

341697

2015-11-13