Nattduksbord i Louis XVI-stil
2015-11-12
341704
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NATTDUKSBORD med stenskiva, Louis XVI-stil, 1900-tal, fanérat med olka träslag, beslag och dekor i patinerad mässing, höjd ca 83, 46x38 cm
Slitage