Nattduksbord i Louis XVI-stil

Nattduksbord i Louis XVI-stil
Nattduksbord i Louis XVI-stil
Nattduksbord i Louis XVI-stil
Nattduksbord i Louis XVI-stil
Nattduksbord i Louis XVI-stil
Nattduksbord i Louis XVI-stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD med stenskiva, Louis XVI-stil, 1900-tal, fanérat med olka träslag, beslag och dekor i patinerad mässing, höjd ca 83, 46x38 cm

Slitage

341704

2015-11-12