Nattduksbord i Louis XV-stil
Klubbat för:
3 800 SEK
2 500 SEK
NATTDUKSBORD, 2 st., snarlika, med stenskivor, Louis XV-stil, omkring 1900, fanérat med olka träslag, skuren dekor, höjd ca 83, 38x38 cm
Delvis skadade dragknoppar, slitage, båda stenskivorna med lagningar
341713
2015-11-12