Nattduksbord i Louis XV-stil

Nattduksbord i Louis XV-stil
Nattduksbord i Louis XV-stil
Nattduksbord i Louis XV-stil
Nattduksbord i Louis XV-stil
Nattduksbord i Louis XV-stil
Nattduksbord i Louis XV-stil

Klubbat för:

3 800 SEK

2 500 SEK

NATTDUKSBORD, 2 st., snarlika, med stenskivor, Louis XV-stil, omkring 1900, fanérat med olka träslag, skuren dekor, höjd ca 83, 38x38 cm

Delvis skadade dragknoppar, slitage, båda stenskivorna med lagningar

341713

2015-11-12