Segelskuta 1900-talets början

Segelskuta 1900-talets början
Segelskuta 1900-talets början
Segelskuta 1900-talets början
Segelskuta 1900-talets början
Segelskuta 1900-talets början
Segelskuta 1900-talets början
Segelskuta 1900-talets början
Segelskuta 1900-talets början
Segelskuta 1900-talets början
Segelskuta 1900-talets början

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEGELSKUTA, 1900-talets första hälft, bemålad, "Anna", ursprung Utö, höjd 86, längd 114 cm

Seglen med lagningar

341718

2015-11-13