Kathrin Barnekorn oljemålning

Kathrin Barnekorn oljemålning
Kathrin Barnekorn oljemålning
Kathrin Barnekorn oljemålning
Kathrin Barnekorn oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KATHRIN BERNEKORN (född 1955): "Klippa med strandskator", olja på duk, signerad K Bernekorn, daterad a tergo 2008, 75 x 110 cm

341730

2015-11-13