Kristina Gustafsson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KRISTINA GUSTAFSSON (sammtida), motiv från Allvaret, Öland, olja på duk, monogramsignerad KG, 35 x 27 cm

341736

2015-11-13