Golvlampor Fagerhults

Golvlampor Fagerhults
Golvlampor Fagerhults
Golvlampor Fagerhults
Golvlampor Fagerhults
Golvlampor Fagerhults
Golvlampor Fagerhults

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, mässing, etikettmärkt Fagerhults ljusarmaturer, höjd ca 139 cm

En med utbytt elarmatur, bruksslitage, olika lampskärmar

341740

2015-11-13