Gustav Rudberg färglitografi
2015-11-13
341741
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001), motiv från Hven, signerad Gustav Rudberg, numrerad HC XV/XXX, färglitografi, 31 x 37 cm