Ignacy Zygmuntowicz oljemålning
Closed
2015-11-13
341745
| Sold for | 14 000 SEK |
| Estimate | 18 000 SEK |
IGNACY ZYGMUNTOWICZ (1875-1947): Stadsmotiv med droska, signerad, olja på duk, ca 34 x 44 cm