Tomasz Holuj oljemålning

Tomasz Holuj oljemålning
Tomasz Holuj oljemålning
Tomasz Holuj oljemålning
Tomasz Holuj oljemålning
Tomasz Holuj oljemålning
Tomasz Holuj oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOMASZ HOLUJ (född 1947), Hoppare, signerad Holuj, daterad a tergo 2013, olja på duk, 116x89 cm

341772

2015-11-13