Byrå i nyrokoko

Byrå i nyrokoko
Byrå i nyrokoko
Byrå i nyrokoko
Byrå i nyrokoko
Byrå i nyrokoko
Byrå i nyrokoko
Byrå i nyrokoko
Byrå i nyrokoko

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, nyrokoko, 1800-tal, fanérad i valnöt, skuren dekor, mässingsbeslag, höjd ca 80, 102x47 cm

Nyckel saknas, slitage

341773

2015-11-13