Wilhelm Vilkrist oljemålning

Wilhelm Vilkrist oljemålning
Wilhelm Vilkrist oljemålning
Wilhelm Vilkrist oljemålning
Wilhelm Vilkrist oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WILHELM VILKRIST (född 1887): Nybroviken Stockholm, signerad W. Vilkrist, olja på duk, 60x73 cm

341787

2015-11-13