Servisdelar "Else Kronach-Bavaria"
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVIS, 30 dlr, "Else, Kronach-Bavaria", bestående av: 10 mattallrikar, 8 djupa tallrikar, 4 förrättstallrikar, 6 assietter, terrin med lock och fat, karott med lock, uppläggningsfat
Enstaka nagg, förgyllning med slitage
341793
2015-11-13