Josefine Osnaghi olja

Josefine Osnaghi olja
Josefine Osnaghi olja
Josefine Osnaghi olja
Josefine Osnaghi olja

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

JOSEFINE OSNAGHI (Ungern, 1861-1939): Stilleben med blommor och frukter, signerad J Osnaghi, olja på pannå, ca 20x26 cm

341814

2015-11-13