Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, urtavlan märkt Ekegren Calshamn, bemålat i grönt och rött, höjd ca 202 cm, lod och pendel finns

Slitage, skador

341822

2015-11-13