Anders Österlin oljemålning

Anders Österlin oljemålning
Anders Österlin oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS ÖSTERLIN (född 1926): Komposition, signerad Anders Österlin, färglitografi, 236/260, ca 74 x 59 cm

341837

2015-11-13