Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets första hälft, 2-delat glas, bronserad, dekor med motiv av ymnighetshorn, merkuriusstav och lejon, 90 x 43 cm
Renoverad, skador
341841
2015-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här