Byrå mahogny
2015-11-13
341851
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVBYRÅ, 1800-talets senare del, fanerad i mahogny, träskuren dekor, inredning med lådor, nyckelbussningar i mässing, höjd 152, 95 x 48 cm
Slitage, fanerskador. Nyckel medföljer, finns att hämta på utlämningen.