Lasse Åberg collage

Lasse Åberg collage
Lasse Åberg collage
Lasse Åberg collage
Lasse Åberg collage

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): Komposition, signerad och daterad Lasse Åberg 87, collage blandteknik, ca 52x49 cm

341856

2015-11-16