Carl Erik Törner oljemålning

Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL ERIK TÖRNER (1862-1911): Sågverk, signerad och daterad 95, olja på duk, 30X57 cm

341864

2015-11-13