Einar Jolin
2015-11-13
341865
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Landskap med klippa Gotland, signerad och daterad Einar Jolin 1937, akvarell på papper, ca 28 x 19 cm.
Slitage, märken efter häftstift i hörnen