Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, jakarandafanér, etikettmärkt Skaraborgs möbelindustri AB Tibro Sweden, höjd 65, 146 x 39 cm, Citesintyg medföljer
bruksslitage
341883
2015-11-13