Eric Nordlöw olja

Eric Nordlöw olja
Eric Nordlöw olja
Eric Nordlöw olja
Eric Nordlöw olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIC NORDLÖW (1908-1983), Gossporträtt, akvarell, signerad och daterad Eric Nordlöw Bon Saada 1950, 27 x 19 cm

Gulnad

341906

2015-11-13