Stefan Suberlak

Stefan Suberlak
Stefan Suberlak

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEFAN SUBERLAK (Polen, 1928-1994), "Zima II" - Vinter, signerad och daterad 1964, numrerad 3/15, litografi, 55x71 cm

341918

2015-11-14