Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
SKÅL, allmoge, trä, 1700-/1800-tal, o val form, märkt på undersidan KOD 1795, längd ca 38 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Åldersrelaterat slitage, sprickor, gammal lagning
341922
2015-11-18