Ernfried Wahlqvist oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Insjölandskap med hus, monogramsignerad och daterad EW 73, olja på duk, 28 x 37 cm

341923

2015-11-13