Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Insjölandskap med hus, monogramsignerad och daterad EW 73, olja på duk, 28 x 37 cm
341923
2015-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här