Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, England, 1900-tal, fanérad i idegran, med patinerad samt präglad läderbeklädd skiva, 2 hurtsar, höjd ca 77, 122 x 60 cm
Slitage
341934
2015-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här