Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, chesterfieldmodell, 1900-talets senare del, patinerat läder, på kulfötter i betsat trä, sitthöjd ca 40 cm, totalhöjd ca 75, soffans längd ca 210 cm
Slitage
341939
2015-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här