Soffa och fåtöljer Chesterfield

Klubbat för:

25 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, chesterfieldmodell, 1900-talets senare del, patinerat läder, på kulfötter i betsat trä, sitthöjd ca 40 cm, totalhöjd ca 75, soffans längd ca 210 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

341939

2015-11-13