Fritz Kärfve oljemålning

Fritz Kärfve oljemålning
Fritz Kärfve oljemålning
Fritz Kärfve oljemålning
Fritz Kärfve oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITZ KÄRFVE (1880-1967): Landskapsmotiv, signerad och daterad, Kärfve 1910, olja på duk, 80x100 cm

341949

2015-11-13