Inger Sitter Norge

Inger Sitter Norge
Inger Sitter Norge
Inger Sitter Norge
Inger Sitter Norge

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

INGER SITTER (Norge, född 1929), Komposition,
signerad och daterad Inger Sitter 68, blandteknik, ca 47x62 cm

Gulnad, nålmärken i hörnen

341960

2015-11-13