Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: "Köpmanholm", monogramsignerad och daterad JWL 1944, akvarell på papper, ca 31 x 51 cm.

Ramen något skev

341962

2015-11-13