Oidetifierad konstnär
2015-11-13
341964
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap, signerad G. castiglone ?, olja på duk, ca 27x34 cm
Krackelyr, uppfodrad