Gérard Dou efter olja på pannå

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÉRARD DOU, efter (1800-tal): Man och kvinna med hundar, olja på pannå, 26x21 cm

Skador

341966

2015-11-13