Edith Gert
2015-11-13
341972
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDITH GERT (Danmark, född 1906): Interiör med kvinnofigur, signerad E Gert, olja på duk, ca 65x74 cm