Jiri Kolar blandteknik

Jiri Kolar blandteknik
Jiri Kolar blandteknik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JIRI KOLAR (Tjeckien, 1914-2002): Fjärilar, signerad och daterad a tergo 70, blandteknik, ca 24x13 cm

341981

2015-11-13