Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JIRI KOLAR (Tjeckien, 1914-2002): Fjärilar, signerad och daterad a tergo 70, blandteknik, ca 24x13 cm
341981
2015-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här