Takampel Karl Johan

Takampel Karl Johan
Takampel Karl Johan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AMPEL, Karl Johan, 1800-talets mitt, för sex ljus, svart plåt samt förgylld, diameter 45 cm

341989

2015-11-14