Tazzor brons

Tazzor brons
Tazzor brons
Tazzor brons
Tazzor brons
Tazzor brons
Tazzor brons
Tazzor brons
Tazzor brons

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAZZOR, 1 par, 1800-talets slut, Frankrike, förgylld brons, svart sten, höjd 31 cm

341991

2015-11-14