Uno Vallman oljemålning
2015-11-14
341994
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Stadsmotiv, signerad och daterad Uno Vallman 1970, olja på pannå, 32x49 cm
Smärre färgbortfall