Precolumboansk keramik

Precolumboansk keramik
Precolumboansk keramik
Precolumboansk keramik
Precolumboansk keramik
Precolumboansk keramik
Precolumboansk keramik

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, precolumbiansk, lergods med målad geometrisk dekor samt modellerad djurfigur, höjd 13 cm, vas och lerkärl, precolumbianska, medföljer

´

Pokal med kantnagg, spricka, övriga med skador

342007

2015-12-10