Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUDMUND ÖSTLING, senapskanna, tenn, fyrstämplat Gudmund Östling (mästare i Vimmerby 1762-1790), Vimmerby 1775, höjd 12 cm
Skev och med bucklor
342021
2015-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här