Väggpendyl
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
VÄGGPENDYL, 1900-tal, bronserad och förgylld, dekor i form av delfiner, krönt av korslagda facklor och lyra, höjd ca 90 cm
Kuntoraportti
Urtavla med färgbortfall
342028
Päivämäärä:
2015-11-14