Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

VÄGGPENDYL, 1900-tal, bronserad och förgylld, dekor i form av delfiner, krönt av korslagda facklor och lyra, höjd ca 90 cm

Kuntoraportti

Urtavla med färgbortfall

342028

Päivämäärä:

2015-11-14