Båtmodell

Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅTMODELL, 1950-tal, i form av torpedbåt, på stativ, höjd 16, längd 54 cm

Skador och färgbortfall

342029

2015-11-14