Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÅTMODELL, 1950-tal, i form av torpedbåt, på stativ, höjd 16, längd 54 cm
Skador och färgbortfall
342029
2015-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här