Byrå hauptkopia

Byrå hauptkopia
Byrå hauptkopia
Byrå hauptkopia
Byrå hauptkopia
Byrå hauptkopia
Byrå hauptkopia
Byrå hauptkopia
Byrå hauptkopia
Byrå hauptkopia
Byrå hauptkopia
Byrå hauptkopia
Byrå hauptkopia

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, hauptkopia, intarsia i olika träslag, höjd 82, 111 x 50 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

342034

2015-11-14