Serveringsvagn oval

Serveringsvagn oval
Serveringsvagn oval
Serveringsvagn oval
Serveringsvagn oval
Serveringsvagn oval
Serveringsvagn oval

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, ovalt, med löstagbar bricka, mässing och glas, höjd 59, 62 x 40 cm

Bruksslitage

342039

2015-11-14