Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, gulmetall och glas, i form av bamburör, höjd 63, 58 x 45 cm

En glasskiva med nagg

342042

2015-11-14