Sidobord NK

Sidobord NK
Sidobord NK
Sidobord NK
Sidobord NK
Sidobord NK
Sidobord NK

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÄNGBORD/SIDOBORD, 1 par, 1900-talets mitt, England, skyltmärkta NK, låda i sargen, höjd 65, 61 x 52 cm

Bruksslitage

342045

2015-11-14