Karmstolar Louis XV-stil
2015-11-14
342052
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis quinze-stil, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage