Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PIEDESTAL med stenskiva, 1900-talets mitt, bronserad, höjd 102, 27 x 27 cm
Skivan med nagg
342062
2015-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här