Piedestal med stenskiva

Piedestal med stenskiva
Piedestal med stenskiva
Piedestal med stenskiva
Piedestal med stenskiva

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIEDESTAL med stenskiva, 1900-talets mitt, bronserad, höjd 102, 27 x 27 cm

Skivan med nagg

342062

2015-11-14