Karmfåtölj i teak

Karmfåtölj i teak
Karmfåtölj i teak
Karmfåtölj i teak
Karmfåtölj i teak
Karmfåtölj i teak
Karmfåtölj i teak
Karmfåtölj i teak
Karmfåtölj i teak
Karmfåtölj i teak
Karmfåtölj i teak

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMFÅTÖLJ, furu, 1950-tal, nyomklädd

Slitage

342064

2015-11-14